topimage.png

Hezké léto VŠEM!

07. 07.  2017   NABÍZÍME DVĚ PRACOVNÍ MÍSTA:  KUCHAŘ(KA)!!

V případě zájmu kontaktujte:

Výcvikové středisko Pastviny FTK UP
Studenecká zátoka 43
564 01 Pastviny
Mobil: 734 261 728; 605 117 768
WWW: www.pastviny.upol.cz

Provozovatel areálu
Fakulta tělesné kultury
třída Míru 117
771 11 Olomouc
Telefon: 585 636 034; 730 527 841

Vážení účastníci pobytu,

aktuálně sdělujeme, že buffet ve VS Pastviny je již v provozu.  NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST- KUCHAŘ(KA)!!

Za VS Pastviny FTK UP v Olomouci

vyřizuje: Bc. Renáta Vaďurová

Vážení a milí přátelé, příznivci aktivního pohybu a sportu!

Letní sezóna VS Pastvin 2017 na nás volá: „Začínáme v květnu a končíme koncem září.."

Pokud nechcete přijít o svůj termín, tak i letos prosíme o písemné žádosti, objednávky a závazné rezervace se opět hromadí.

Nabízíme dobrý typ pro rekreaci, ale i pro výuku škol, školních výletů a sportovních soustředění.

Kde tedy prožít pohodově či aktivně volný čas? Všichni víme, že nejdůležitější pro naše zdraví je pohoda a aktivní pohyb v přírodě, proto Výcvikové středisko Pastviny každoročně nabízí rekreační pobyty v Orlických horách ve Studenecké zátoce. Sezóna Pastvin 2017 začíná v květnu a končí koncem září.

Přejeme hezké dny a těšíme se na Vás!!
Za středisko Pastviny
Bc. Renáta Vaďurová, FTK UP v Olomouci